Turist. zaujímavosti
Za turistikou do Hontu Tlačiť

Klub turistiky Vysoká nad Kysucou usporiada v dňoch 18.-19. augusta 2018 autobusový výlet do Hontu. V programe počas týchto dvoch dní je turistika v Krupinskej planine: 2 pešie nenáročné túry s dĺžkou 8,5 a 10 km, rozhľadne Vartovka a Opavská hora so super výhľadom, hrady Bzovík a Dobrá Niva. Sobotné popoludnie a podvečer strávime na Hontianskej paráde – festivale prezentujúcom starodávne roľnícke práce a remeslá v prostredí hrušovských lazov i v samotnej obci, ktorého súčasťou sú aj folklórne vystúpenia v amfiteátri v obci. Prihlášky do naplnenia autobusu – najneskôr do 15.8.2018. Cena výletu je 31,- € (doprava a ubytovanie).

Informácie: Anton Opial, mob.: 0911 902 250, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

Anton Opial

Celý článok...
 
AV Sliezske Beskydy - Skrzyczne Tlačiť
Celý článok...
 
Plán turistických podujatí ŠKT Kysucké Nové Mesto na rok 2018 Tlačiť
 
Plán turistických akcií RR KST Čadca na rok 2018 Tlačiť
 
Klub turistiky Vysoká nad Kysucou - plán akcií na r. 2018 Tlačiť
Celý článok...
 
Kulturné a športové akcie na Jablunkovsku Tlačiť
akcie_marec_2016_m.jpg
Celý článok...
 

Región Kysuce

Kysuce  - kraj plný hôr, lesov a  údolí, v ktorých si derú svoju cestu potoky a rieky- najväčšia je Kysuca. Kysuce sa nachádzajú na severe Slovenska, hraničiace s Českou republikou a Poľskom. Dominantou Kysúc je Veľká Rača, známa svojím lyžiarskym strediskom. Región Kysuce však láka aj ďalšími atrakciami, miestami ideálnymi na turistiku a oddych

Aktuálne akcie, podujatia, pozvánky
 

Partneri

logo_rra_kysuce.png