Odznak 100 jarných kilometrov 2018 - 62. ročník Tlačiť

OPÄŤ JE TU PRE VŠETKÝCH TURISTOV NOVÁ TURISTICKÁ SEZÓNA A S ŇOU AJ ĎALŠÍ ROČNÍK AKCIE "100 JARNÝCH KILOMETROV".

Už viac ako 10 rokov vám 1. ŠK KST Turzovka ponúka v tomto jarnom období odznak obnovenej turistickej akcie  "100 jarných kilometrov", celkovo sa jedná ročník šesťdesiatydruhý.
Spolu s tým, sko stúpa slnko po oblohe, začínajú všetkých turistov svrbieť nohy, začína sa opäť ďalšia jar a s ňou už o necelý mesiac v niektorých regiónoch začína, pod rôznymi názvami ďalšia turistická sezóna - či už to bude 100 jarných km, otvorenie jarnej alebo letnej sezóny, odomykanie jarnej prírody, jarné prebudenie, otváranie studničiek, alebo aj jarné kilometre - na mnohých miestach to bude ešte skôr ako ku nám zavíta astronomická jar
  Odznak 100 jarných kilometrov 2018 je vhodným spetrením a príležitosťou pre všetkých bez ohľadu na vek, turistické skúsenosti a pod., získať do svojej zbierky jedinečnú odmenu za pobyt v prírode.Podmienky na získanie odznaku sa v roku 2018, cena a ani spôsob objednania a zasielania sa oproti minulému roku nemenia.
odznak2018-m.jpgKovový odznak sa prichytáva pinkou, tohtoročný odznak je štvorcový so stranou 30 mm.

Doba počas ktorej je možné získať odznak v tomto roku -  sobota 17. marca až nedeľa 8. júla 2018.
Plnenie náborového turistického odznaku 100 jarných kilometrov má veľmi jednoduché pravidlá.
Podmienkou na získanie odznaku je účasť na otvorení jarnej turistickej sezóny v odbore, regióne, účasť na jarných vychádzkach s vedúcim alebo cvičiteľom, alebo pochod v jarnom období.

Splnenie sa nedokladuje, je osobnou cťou každého účastníka. Odznak je vhodnou motiváciou a odmenou pre deti a mládež za činnosť v turistických oddielov mládeže, ale aj v rámci turistických krúžkov na školách, resp. centrách voľného času a samozrejme je vhodný aj pre všetky ostatné vekové kategórie.

Odznak si môžete objednať (najlepšie spoločne pre väčšiu skupinu e-mailom) na adrese:

1.ŠK KST Turzovka,
Mgr. Vladimír Pekár,
Stred - 371,
023 54 Turzovka    
tel. +421/(0)905 576 506
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

Cena kovového odznaku 100 jarných km - 2018  je 1,00 €, balné 1,00 €.

Pre objednávky realizované  klubmi a turistickými oddielmi v množstve 15 a viac kusov - je cena 0,90 €, odznaky sú posielané na dobierku.

Poštovné je účtované podľa cenníka Slovenskej  resp. Českej pošty.

Za každých 10 ks objednaných odznakov Vám pridáme 1 ks zadarmo!

Odznaky si objednajte už dnes, aby ste ich mali už pri otváraní turistickej sezóny. 

Mgr. Vladimír Pekár, predseda 1. ŠK KST Turzovka

 
ikonapdf.jpg
Odznak 100 jarných kilometrov 2018 - 62. ročník, leták
 ikonapdf.jpg Odznak 100 jarných kilometrov 2018 - preukaz
 

Región Kysuce

Kysuce  - kraj plný hôr, lesov a  údolí, v ktorých si derú svoju cestu potoky a rieky- najväčšia je Kysuca. Kysuce sa nachádzajú na severe Slovenska, hraničiace s Českou republikou a Poľskom. Dominantou Kysúc je Veľká Rača, známa svojím lyžiarskym strediskom. Región Kysuce však láka aj ďalšími atrakciami, miestami ideálnymi na turistiku a oddych

Aktuálne akcie, podujatia, pozvánky
 

Partneri

logo_rra_kysuce.png